Top 10 Arca Swiss Platte – Elementy mocujące aparaty do statywów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Wimberley

#ad

Wimberley P-10 Arca-Style płytka szybkiego montażu

#ad
Wimberley #ad - Wyprodukowano w Stanach Zjednoczonych. Arca-swiss style szybkozłączki do kołnierzyków, które są mocowane do stopy obiektywu. Zbudowany w Charlottesville, Virginia. Podwójny stoper bezpieczeństwa. Lekkie, ergonomiczne i solidne połączenie. Anodowane aluminium 6061, elementy łączące ze stali nierdzewnej.
MarkaWimberley #ad
ProducentWimberley #ad
Wysokość0.5
Długość3.31
Waga0.15
Szerokość1.5
Numer częściP-10
ModelP-10
Gwarancja2 Jahre Herstellergarantie

2. SMALLRIG

#ad

Cage z uchwytem do Sony ZV-E10, 3538, SMALLRIG ZV-E10 Cage z uchwytem i wbudowaną płytką do szybkiej wymiany do AR-ca Swiss

#ad
SMALLRIG #ad - Dedykowana ochrona: klatka jest zablokowana za pomocą śruby 1/4"-20 na spodzie a ponadto za pomocą dołączonej blokady zapobiegającej skręcaniu. Ta klatka nie jest kompatybilna z modelami SmallRig 1446. Jest również wyposażony w kilka gwintów 1/4"-20 i otwory 3/8"-16 dla AR-RI Standard.

WskazÓwka: w przypadku potrzeby dopasowania górnego uchwytu, zalecamy SmallRig HTS2756. Płytka do szybkiej wymiany: płytka szybkiego montażu do ar-ca swiss na spodzie mocowana jest bezpośrednio do statywu Ar-ca Swiss, statywem i stabilizatorem. Otwór na baterie po lewej stronie komory baterii na kabel atrapowy baterii umożliwia ustawienie kamery na płasko na stole, gdy używasz atrapy baterii. Punkt montażowy: klatka jest dostarczana w górnej i dolnej części z uchwytami na zimne buty do mikrofonu i światła LED. Ponadto posiada gumową wyściółkę na górze i na dole, aby zapobiec zarysowaniom.

Kompatybilność: smallrig cage ze zdejmowanym silikonowym uchwytem do Sony ZV-E10 3538 został zaprojektowany, aby zapewnić specjalną ochronę, akcesoria i lepsze wrażenia z chwytu. Dolne otwory gwintowane są przeznaczone do szybkiej wymiany stabilizatora DJI RS 2/RSC 2, aby szybko przełączać między chwytami ręcznymi, aby poprawić wrażenia podczas strzelania stabilizatora. Pełny dostęp: klatka zachowuje dostęp do przycisków, gniazd na karty, komory baterii i składanego ekranu.
MarkaSMALLRIG #ad
ProducentSMALLRIG #ad
Wysokość2.36
Długość3.15
Waga0.17
Szerokość3.15
Numer części3538-SR
Model3538-SR
Gwarancja2 Jahre Produktgarantie

3. SMALLRIG

#ad

3667B, wersja zaktualizowana SMALLRIG Full Cage klatka do Sony Alpha 7R V/Alpha 7 IV/Alpha 7S III/Alpha 1 / Alpha 7R IV

#ad
SMALLRIG #ad - W prawym górnym rogu klatki dodano cold shoe, które są kompatybilne z płytką szybkozłączki smallrig do arca 3154. Na dole znajduje się otwór qd, aby ułatwić instalację akcesoriów, takich jak mikrofon 3468 i lampa wideo LED 3286; 2. W przypadku zainstalowanej klatki nie ma to wpływu na interfejs kamery, która lepiej dopasowuje się do zaokrąglenia tułowia, przyciski i wymiana baterii.

Kompleksowa ochronawbudowana gumowa uszczelka dookoła w celu uniknięcia zarysowań. Konstrukcja klucza otwierającego i zamykającego jest dodawana do pozycji komory baterii, pokrętła regulacyjne, rozwiązuje problem umieszczenia małego palca i poprawia przyczepność tułowia. Na dole znajdują się dwa otwory gwintowane 1/4"-20 o odstępie 18 mm, który jest kompatybilny z szybkim zapięciem QD, paski na ramiona i inne akcesoria. Posiada 2 wbudowane interfejsy cold-shoe, takie jak górny uchwyt 3765, światła i inne urządzenia; otwór QD na spodzie jest kompatybilny z paskami na ramię QD.

Wskazówka: zacisk kablowy hdmi 3000 nie jest kompatybilny z alpha 1 i alpha 7r iv, a7r iv, a7 iv, a7s iiI, A1, aby ułatwić nagrywanie pod niskim kątem i chronić kamerę, ponieważ w przypadku korzystania z Alpha 7R V blokuje interfejs złącza synchronicznego. Po obu stronach i na spodzie klatki znajdują się otwory na pasek na nadgarstek PAC2456. Do sony a7r v/a7 iv/a7s iii/a1/a7r ivsmallrig cage 3667 został zaprojektowany dla sony a7r v, zapewniając jednocześnie szeroki zakres uchwytów na akcesoria. Ulepszona konstrukcja: 1.
MarkaSMALLRIG #ad
ProducentSMALLRIG #ad
Wysokość2.54
Długość5.75
Waga0.42
Szerokość4.24
Numer części3667-CF
Model3667-CF
Gwarancja2 lata gwarancji

4. SMALLRIG

#ad

SMALLRIG GH6 Cage Kit do Panasonic LUMIX GH6 zestaw klatek na aparat z HDMI i zaciskiem kablowym USB-C i górnym uchwytem, 3441

#ad
SMALLRIG #ad - Ponadto dostępny magnetyczny śrubokręt płaski i klucz imbusowy ułatwiający montaż i demontaż. Umożliwia robienie zdjęć pod niskim kątem i chroni kamerę, zapewniając jednocześnie szeroki wybór akcesoriów. Szybkie mocowanie i odłączanie: klatka gh6 umożliwia mocowanie rs 2/rsc 2 na dolnej szwajcarskiej płycie szybkiego uwalniania i posiada otwory po obu stronach i na spodzie na pasek na rękę 2456, pasek na ramię 2428 itd.

Klatka ma opływowy i inteligentny design. Szybki przełącznik - klatka umożliwia zamocowanie rs 2/rsc 2 na dolnej płycie szybkiego uwalniania Swiss, co umożliwia szybką zmianę między statywem SmallRig 3474, stabilizatorem dla RS 2/RSC 2 i fotografowaniem dłoni. Wiele opcji montażu zestaw cage jest dostarczany z otworami gwintowanymi 1/4"-20 do mocowania magic arm 2070 do monitorów. Można również kupić dodatkowo inne akcesoria GH6: GH6 Sunhood 3460, 12/15 mm Single Rod clamp 3598.

Dostarczany zacisk kablowy zacisk kablowy hdmi i usb-c, folia ochronna na wyświetlacz GH6 3461, który jest przymocowany dwoma śrubami m3 z lewej strony klatki, zapobiega ugięciu i chroni złącza HDMI i USB-C oraz zapewnia stabilną transmisję sygnału. Do panasonic gh6 zestaw smallrig gh6 cage kit 3441 został zaprojektowany specjalnie do lumix GH6. Wbudowany zimny but obsługuje mikrofon 3468, światło LED 3405 itd. Otwory 3/8"-16 do montażu na monitorze 2903; zintegrowana szyna NATO po lewej stronie klatki pasuje do obrotowego uchwytu NATO 3260
MarkaSMALLRIG #ad
ProducentSMALLRIG #ad
Wysokość7.09
Długość6.02
Waga0.71
Szerokość4.49
Numer części3441-CF-FBA-US
Model3441-CF

5. Peak Design

#ad

PEAK Design Capture Clip V3 Black wraz ze standardową Plate

#ad
Peak Design #ad - Ze względu na to, że aparat może być różna w dowolnym momencie w stabilnym położeniu. Typowymi pasy mogą być spodni, paski naramienne lub w torebce pasa. Profil jest arca-Swiss-kompatybilny. Przedstawiamy nowy clip składa się w całości z aluminium.

Nawet jeśli przemieszcza się Man dużo, aparat pozostaje w ich położenie. Nie należy schlenkert jakimkolwiek innym miejscu. O 20% w porównaniu z poprzednikiem jest on wyposażony w procesory Intel Core trzeciej generacji i o 20% bardziej płaskie. Z wersją v3 posiada popularne capture clip kompleksowej facelift wrażliwe na działanie światła. Poza minimalnymi jest wytrzymała, zaokrąglona konstrukcja bez krawędzi i jedna bardziej gładka powierzchnia. Ze względu na to, że płyty dzięki temu pasuje również w odpowiednie szybkozłączki.

Jest przy tym z najnowszą wersję zgodna ze standardami-plate-płytkę do aparatu. Zawiera capture camera clip to wszechstronna kamera clip, hueftgurte, które można używać,, um seine udział w pasek lub z paskiem do noszenia. Posiada on 1/4-calowy-śruby i rotacyjny profil zaciskowych. Nowa płyta jest cieńszy niż ich poprzednicy. Ponadto sprawia, że ​ ​ induktora klip kształt nawet 30% lżejsze.
MarkaPeak Design #ad
ProducentPeak Design #ad
Wysokość1.7
Długość5.5
Waga0.32
Szerokość5.5
Numer częściCP-BK-3
ModelCP-BK-3

6. PGYTECH

#ad

Na pasku na ramię lub pasku, Nikon, do noszenia lustrzanki cyfrowej, system szybkiej wymiany aparatu płytowego do Sony, Fuji uchwyt na pasek aparatu, PGYTECH Bettle klips do aparatu fotograficznego

#ad
PGYTECH #ad - Materiał ze stopu aluminium - główny korpus klipsa jest wykonany z aluminium, dzięki czemu jest niezwykle mocny, a mimo to lekki. Płyta kompatybilna z arca-swiss: klips do kamery beetle backpack wykorzystuje płytę kompatybilną z arca-swiss. Instalacja z dowolnego kierunku dzięki płycie można natychmiast zainstalować kamerę w dowolnym kierunku.

Mocny i bezpieczny chwyt zastosowanie antypoślizgowego materiału gumowego w części wewnętrznej zapewnia mocne i bezpieczne trzymanie paska, eliminując obawy o ruch klipsa. Kierunek montażu kamery można ustawić w zależności od wielkości obiektywu kamery. Poziomo zamontowane obiektywy skutecznie zwiększają stabilność aparatu. Dzięki klipsowi do kamery beetle camera Clip można szybko zamontować i zablokować aparat bez konieczności naciśnięcia jakichkolwiek przycisków.

Płyta wykorzystuje opatentowaną, która zawiera osiowe łożysko igiełkowe, że płyta się nie poluzuje. Możesz użyć płyty do montażu różnych urządzeń typu arca, ściśle przylegającą śrubę, które gwarantuje, aby spełnić wszystkie Twoje kreatywne wymagania. Uwolnij swoje ręce, używaj kamery w mgnieniu oka - przymocuj kamerę do strzemion, aby mieć wolne ręce i cieszyć się podróżą. Utrzymuje kamerę bardzo bezpiecznie.
MarkaPGYTECH #ad
ProducentPGYTECH #ad
Waga0.21
Numer częściP-CG-040
ModelPGYPCG040

7. SMALLRIG

#ad

Obsługuje zdjęcia poziome i pionowe, 4137, SMALLRIG Uchwyt X-T5 L do aparatu FUJIFILM X-T5 z bocznym uchwytem Blackwood, wbudowana płytka przełączająca do Arca i regulowana płyta boczna

#ad
SMALLRIG #ad - Wiele otworów montażowych płyta l jest wyposażona w kilka otworów gwintowanych 1/4"-20, otwory gwintowane 3/8"-16 na uchwyt boczny lub płytkę do manfrotto i szczelinę na pasek w stylu vintage SmallRig ID: 2926 i QD do mocowania klamer naramiennych Quick-Release-QD. Quick switchwbudowana płytka do szybkiej wymiany arca na spodzie może być zainstalowana bezpośrednio na stabilizatorach RS 2 / RS 3 / RSC 2 / RS 3 Pro.

Regulowana płyta bocznapłyta boczna może być wydłużona o 23 mm, aby umożliwić przepływ kabli podczas zdjęć pionowych, a wbudowane otwory gwintowane 1/4"-20 na płycie bocznej do montażu uchwytu zimnego buta ID: BUC2736 do mikrofonu. Jeśli chcesz mieć lepszą przyczepność, rysunek słojów i kolor uchwytu są różne. Uwagaponieważ drewno jest wykonane z naturalnego hebanu, skontaktuj się niezwłocznie z działem obsługi klienta. Do łatwego montażu i demontażu dołączony jest magnetyczny śrubokręt szczelinowy.

Jeśli nie jesteś zadowolony, możesz wybrać SMALLRIG 4136. Poziome i pionowe ujęciapłyta boczna i płyta podstawowa mają szwajcarską płytę Arca, aby szybko zamontować je na statywach Arca i ułatwić przełączanie między trybem poziomym i pionowym. Ergonomiczny uchwyt jest wykonany z czarnego drewna, aby poprawić komfort chwytu. Dopasowany kształtten uchwyt l blokuje kamerę x-t5 za pomocą śruby 1/4" 20 i trzpienia mocującego na spodzie oraz gumowej podkładki, która zapobiega zarysowaniom.
MarkaSMALLRIG #ad
ProducentSMALLRIG #ad
Wysokość3.31
Długość5.52
Waga0.26
Szerokość2.29
Numer części4137-CF
Model4137-CF
Gwarancja24 miesięcy

8. Rollei

#ad

Rollei QAL profesjonalna szybkozłączka do aparatu, czarny

#ad
Rollei #ad - Materiał: aluminium – wymiary: 49 x 41 x 10 mm – waga: 45 g. Pasuje do wszystkich kamer z gwintem statywu 1/4". Zakres dostawy: 2 płyty szybkozłączne QAL-50 Profesjonalna płytka szybkiego zamykania aparatu.
MarkaRollei #ad
ProducentRCP Technik GmbH & Co. KG #ad
Wysokość0.78
Długość5.7
Waga0.17
Szerokość2.76
Numer części20868
Model20868
Gwarancja24 Miesięcy

9. NEEWER

#ad

Kompatybilny tylko z zaciskiem Arca Swiss, adapter do statywu z interfejsem lokomotywy 6 m, NEEWER M Lok Arca płytka szybkozłączna, kompatybilny z uchwytem statywu RRS jaskółczy ogon, 9,45"/240 mm

#ad
NEEWER #ad - Szybki uchwyt na polowanie wskazówka: tylko do montażu karabinów. W pełni kompatybilna z systemem m lok dokładnie zmierzona i precyzyjnie obrobiona cnc, ta płyta montażowa karabinu jest w 100% kompatybilna z szyną M Lock. Te kompatybilne akcesoria m lock są dostarczane z 6 śrubami z nakrętkami T i 5 otworami pozycjonującymi, aby zmniejszyć odrzut i uderzenia oraz umożliwić łatwy montaż.

Kompatybilna z rrs jaskółczy ogon i typ arca płyta montażowa z jaskółczym ogonem 1, 5" jest w pełni kompatybilna z płytkami szybkiego wymiany Arca Swiss i kompatybilna ze standardowymi szybkozłączkami RRS oraz różnymi głowicami kulowymi statywu. Szybka konfiguracja prosta konstrukcja umożliwia szybką konfigurację w ciągu kilku sekund. Materiał premium adapter montażowy jest w dużej mierze wykonany z wytrzymałego aluminium lotniczego, starannie obrobiony CNC i anodowany na twardo, aby zapewnić większą odporność na zużycie i korozję.

Zdejmowane kołki zatrzymujące 4 zdejmowane kołki zatrzymujące na obu końcach płyty zapobiegają ślizganiu się punktu mocowania i zapewniają niezawodne polowanie bez ryzyka upadku, nawet jeśli uruchomiona jest cięższa platforma odrzutowa. Wystarczy wyrównać nakrętki z otworem, zamontować je na karabinie, a następnie przekręcić nakrętki T o 90 °, aby je zablokować. Płyta montażowa ma długość 240 mm i waży około 116 g. Ponadto posiada funkcjonalne krawędzie zapobiegające przeciążeniom. Ruby i nakrętki T są wykonane ze stali nierdzewnej.
MarkaNEEWER #ad
ProducentNEEWER #ad
Waga0.26
Numer części10101769
Model10101769

10. Manfrotto

#ad

Manfrotto aparat blat f. ma 410 1/4" + 3/8" ma 410 PL

#ad
Manfrotto #ad - Zakres dostawy: manfrotto 410pl płytkę szybkiego montażu 1/4" + 3/8". Kolor: czarny. Masa: 90 G. Materiał: aluminium.
MarkaManfrotto #ad
ProducentManfrotto #ad
Wysokość11.02
Długość19.69
Waga0.04
Szerokość19.69
Numer części410PL
Model410PL
Gwarancja2 year